KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11332188
nr 1133 2188
Elon Garp
(1930-2013), Sverige
Blyerts, 5 st, Elon Garp (1930-2013), signerade, 10x14 - 27x18
Elon Garp, svensk bildkonstnär född 1930, död 2013.
Utrop:
800 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 18:56:11